shkarovetsky     З 2013 року Волинський обласний наркологічний диспансер очолив Шкаровецький Ігор Дмитрович, який народився 26 серпня 1964 року у місті Луцьку Волинської області. У 1981 році закінчив Луцьку загальноосвітню школу №1. У  1981 році вступив до  Київського медичного інституту імені академіка О.О.Богомольця, який закінчив у 1987 році. Інтернатуру проходив у Волинському обласному  наркологічному диспансері в 1987 – 1988 роках за спеціальністю «Наркологія». З 1988 року розпочав роботу в Волинському обласному наркологічному диспансері. Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальностями «Наркологія» та «Організація і управління охороною здоров’я». За успішне виконання виробничих завдань нагороджений Грамотою управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації, Подякою голови Волинської обласної державної адміністрації та Почесною грамотою Волинської обласної ради.

lutsyuk               З 2014 року посаду заступника головного лікаря з медичних питань зайняв Луцюк Ростислав Васильович, який народився 4березня 1963 року в Камінь-Каширському районі Волинської області. З 1980 по 1984 рік – студент Івано-Франківського державного медичного інституту, з 1984 по 1986 рік – військово-медичного факультету Куйбишевського медичного інституту. 1984- 1990 рік – служба у збройних силах (листопад 1986-лютий 1989 року – участь у військових діях в республіці Афганістан). У 1981 році проходив курси спеціалізаціїза спеціальністю«Наркологія»при Вінницькому державному медичному інституті. З 1990 року розпочав роботу в Волинському обласному наркологічному диспансері. Займав посади дільничного лікаря психіатра-нарколога, лікаря психіатра-нарколога відділення детоксикації, завідувача поліклінічним відділенням. Проходив вдосконалення кваліфікації на курсах навчання сучасним методам наркологічних оглядів на базі міської наркологічної лікарні «Соціотерапія» в місті Київ та циклі «Рефлексотерапія при захворюваннях нервової системи» на базі Київської медичної академії. Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Наркологія» та отримана спеціалізація за спеціальністю «Організація і управління охороною здоров’я».

cizh    Заступником головного лікаря з економічних питань є Ціж Тетяна Олегівна, яка народилась 26 липня 1955 року.

Закінчила Львівський політехнічний інститут.

В Волинському обласному наркологічному диспансері працює з 1992 року.

tciplyuk    Виконуючою обов’язки головного бухгалтера є Циплюк Олександра Вікторівна, яка народилась 23 лютого 1987 року. Закінчила Луцький національний технічний університет.

В Волинському обласному наркологічному диспансері працює з 2008 року.