shkarovetskyПосаду головного лікаря (з 2019 року – директора) Волинського обласного наркологічного диспансеру (з 2020 року – комунального підприємства “Волинський медичний центр терапії залежностей” Волинської обласної ради) обіймає Шкаровецький Ігор Дмитрович. Громадянин України. Народився 26 серпня 1964 року у місті Луцьку Волинської області. У 1981 році закінчив Луцьку загальноосвітню школу №1. В тому ж році вступив до  Київського медичного інституту імені академіка Богомольця, який закінчив у 1987 році. Інтернатуру проходив у Волинському обласному  наркологічному диспансері в 1987 – 1988 роках за спеціальністю “Наркологія”. З 1988 року розпочав роботу в Волинському обласному наркологічному диспансері на посадах лікаря-психіатра-нарколога кабінету організації антиалкогольної пропаганди та профілактичного лікування диспансерного відділення, лікаря-психіатра-нарколога по проведенню експертизи сп’яніння диспансерного відділення. У 1995 році очолив організаційно-консультативний (в подальшому організаційно-методичний) відділ. З 2000 року переведений на посаду заступника головного лікаря з медичної частини. У 2013 році очолив заклад в якості головного лікаря. Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальностями “Наркологія” та “Організація і управління охороною здоров’я”. За успішне виконання виробничих завдань нагороджений Грамотою управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації, Подякою голови Волинської обласної державної адміністрації та Почесною грамотою Волинської обласної ради.

З 2020 року посаду медичного директора зайняв Волощук Дмитро Леонідович, який народився 5 листопада 1983 року в місті Ківерці Волинської області. З 2003 по 2009 рік – студент Буковинського державного медичного університету.  З 2009 по 20011 рік – проходження інтернатури за спеціальністю “Дерматовенерологія”.  З 2011 року розпочав роботу в Волинському обласному наркологічному диспансері на посаді лікаря дерматовенеролога стаціонарного дерматовенерологічного відділення №4. Після проходження курсів спеціалізації за спеціальністю “Наркологія” на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти у 2014 році працював за сумісництвом лікарем наркологом поліклінічного, потім стаціонарного наркологічного відділення №2. Має першу кваліфікаційну категорію за спеціальністю “Дерматовенерологія” та другу – за спеціальністю “Наркологія”.  

tciplyukЗаступником директора з 2020 року є Циплюк Олександра Вікторівна, яка народилась 23 лютого 1987 року. Закінчила Луцький національний технічний університет.

В закладі працює з 2008 року.