fbpx
Style Selector
Layout Style
Boxed Background Patterns
Boxed Background Images
Color Scheme

Шкаровецький Ігор Дмитрович

директор

Посаду головного лікаря (з 2019 року – директора) Волинського обласного наркологічного диспансеру (з 2020 року – комунального підприємства “Волинський медичний центр терапії залежностей” Волинської обласної ради) обіймає Шкаровецький Ігор Дмитрович. Громадянин України.

Народився 26 серпня 1964 року у місті Луцьку Волинської області. У 1981 році закінчив Луцьку загальноосвітню школу №1. В тому ж році вступив до Київського медичного інституту імені академіка Богомольця, який закінчив у 1987 році. Інтернатуру проходив у Волинському обласному наркологічному диспансері в 1987 – 1988 роках за спеціальністю “Наркологія”.

З 1988 року розпочав роботу в Волинському обласному наркологічному диспансері на посадах лікаря-психіатра-нарколога кабінету організації антиалкогольної пропаганди та профілактичного лікування диспансерного відділення, лікаря-психіатра-нарколога по проведенню експертизи сп’яніння диспансерного відділення. У 1995 році очолив організаційно-консультативний (в подальшому організаційно-методичний) відділ. З 2000 року переведений на посаду заступника головного лікаря з медичної частини. У 2013 році очолив заклад в якості головного лікаря.

Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальностями “Наркологія” та “Організація і управління охороною здоров’я”. За успішне виконання виробничих завдань нагороджений Грамотою управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації, Подякою голови Волинської обласної державної адміністрації та Почесною грамотою Волинської обласної ради.

Волощук Дмитро Леонідович

медичний директор

З 2020 року посаду медичного директора зайняв Волощук Дмитро Леонідович, який народився 5 листопада 1983 року в місті Ківерці Волинської області. З 2003 по 2009 рік – студент Буковинського державного медичного університету. З 2009 по 20011 рік – проходження інтернатури за спеціальністю “Дерматовенерологія”.

З 2011 року розпочав роботу в Волинському обласному наркологічному диспансері на посаді лікаря дерматовенеролога стаціонарного дерматовенерологічного відділення №4. Після проходження курсів спеціалізації за спеціальністю “Наркологія” на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти у 2014 році працював за сумісництвом лікарем наркологом поліклінічного, потім стаціонарного наркологічного відділення №2.

Має першу кваліфікаційну категорію за спеціальністю “Дерматовенерологія” та другу – за спеціальністю “Наркологія”.

Гронь Світлана Володимирівна

інспектор з кадрів

Слада Світлана Василівна

головна медична сестра

Демчук Тетяна Феодосіївна

секретар